Home / İGA Online Oyun Oyna / Modern Warfare Hatalarıyla Geldi

Modern Warfare Hatalarıyla Geldi

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Merakla beklenen Call of Duty: Modern Warfare 2 oyunu hataları ile birlikte geldi!

Geçtiğimiz günlerde erken erişime açılan Modern Warfare 2 hataları, oyuncuları bezdirmiş gibi görünüyor. Kimi oyuncular süresiz bir şekilde sunuculardan banlandı.

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty: Modern Warfare 2’nin hikaye modu, ön sipariş verenler için erken erişime açılmıştı fakat beklenmeyen Modern Warfare 2 hataları oyuncuları bezdirmiş durumda.

Call of Duty Modern Warfare 2 hataları oyuncuların canını çok sıktı

Erken erişimde ön sipariş veren oyunculara hikaye modunu  sunan Activision, Modern Warfare 2’nin hataları ya da firmanın yanlış hesaplamaları sebebi ile oldukça tepki çekiyor. Oyunu ön sipariş veren bir kullanıcının Reddit üzerinden yaptığı paylaşım sonrası ortaya çıkan durum, başka CoD: MW2 hatalarını da gün yüzüne çıkarttı.

Activision, çok satan serisi Call of Duty’de kimi zaman güvenlik seviyesini epey üst düzeye çıkartabiliyor. Önceki oyunlarda da örnekleri görülmüştü. Modern Warfare 2’de telefonla doğrulama bile yapmayı planlaması bunun en önemli göstergelerinden ama bu konuda biraz aşırıya kaçılmış gibi görünüyor.

Bir oyuncun yaptığı paylaşımda, oyuna erken erişim ile sahip olduğunu lakin sunuculara erişiminin süresiz olarak engellendiğini söylüyor. Gerekçesi de hikaye modunda iken çoklu oyuncu açmaya çalışması olarak belirtiliyor. Modern Warfare 2’nin erken erişiminde sadece hikaye modu olması bu duruma neden olmuş gibi görünüyor.

Ayrıca bir başka Reddit kullanıcısı da yaptığı paylaşımda, oyunun erken erişimine sahip olmasına rağmen, oyuna giremediğini ve sürekli olarak karşısına bir üst versiyon olan Vault versiyonunu satın alması gerektiğine dair bir mesaj çıktığını belirtiyor.

About iga

Check Also

Yeni Need for Speed Oyunu

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Electronic Arts şirketi, yeni Need for Speed oyununu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

  1. Tır oyunları oynamayı seviyorum en sevdiklerim arasında sizde güncellemeler haberi için teşekkür ederim.

  2. İyiki bu siteye rastladımda tır oyunlarıyla keyifli vakitler geçirebiliyorum

  3. sureklı bu sıteden oyun oynuyom ve cok ıyı guvenılır bı yer

  4. Tır oyunlarında yeni güncellemeler ile farklı bir boyut kazandı. Çöl simülasyonu olması harika gerçekten ancak etapları geçtikçe zorlamaya başladı zevki…