Home / İGA Online Oyun Oyna / Miles Morales Çıkış Tarihi Belli Oldu

Miles Morales Çıkış Tarihi Belli Oldu

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Merakla beklenen Spider-Man: Miles Morales oyununun PC için çıkış tarihi belli oldu!

Geçtiğimiz aylarda PC platformuna gelen Spider-Man oyununun ardından Spider-Man: Miles Morales oyununun da PC için çıkış tarihi belli oldu!

2018 yılında PlayStation 5 için çıkan Marvel’s Spider-Man oyunu geçtiğimiz aylarda PC platformuna gelmiş ve oyunculardan övgüler alarak satış tarafında da üst sıralarda yer almıştı. O oyunun sonrasını konu edinen Spider-Man: Miles Morales için Sony daha önce yaptığı açıklamalarda kış aylarını işaret etse de bir tarih vermekten kaçınmıştı. Firma sonunda ağzındaki baklayı çıkardı ve Spider-Man: Miles Morales oyunu için de PC çıkış tarihini duyurdu.

Spider-Man: Miles Morales 18 Kasım Tarihinde PC İçin Geliyor

Oyunun çıkış tarihini 18 Kasım 2022 Cuma olarak duyuran Sony aynı zamanda PC versiyonunda öne çıkan özellikler için bir tanıtım videosu da yayınladı. Yine yüksek çözünürlük, Dualsense desteği ve geniş ekran gibi özelliklerin ilk oyunda olduğu gibi Spider-Man: Miles Morales’te de olacağı açıkça görülüyor. Oyun, ayrıca yeni NVidia kartları ile beraber gelen DLSS 3 desteğine de sahip olacak.

Sony aynı zamanda oyunun ön siparişi için ufak bir ekstra duyuru yayınladı. Oyun için Steam veya Epic Games Store üzerinden ön sipariş veren oyuncular aşağıdaki ekstralara da sahip olacak. Yurt dışı fiyatı 49,99 Euro olan oyunun 499 TL ile satışa çıktığını da belirtelim.

  • T.R.A.C.K. Suit ve Into the Spider-Verse Suit olmak üzere iki farklı kostüm
  • Gravity Well gadget özelliğine erken erişim imkanı
  • Aynı yetenekte açık olarak gelecek üç yetenek puanı

About iga

Check Also

Yeni Need for Speed Oyunu

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Electronic Arts şirketi, yeni Need for Speed oyununu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

  1. Tır oyunları oynamayı seviyorum en sevdiklerim arasında sizde güncellemeler haberi için teşekkür ederim.

  2. İyiki bu siteye rastladımda tır oyunlarıyla keyifli vakitler geçirebiliyorum

  3. sureklı bu sıteden oyun oynuyom ve cok ıyı guvenılır bı yer

  4. Tır oyunlarında yeni güncellemeler ile farklı bir boyut kazandı. Çöl simülasyonu olması harika gerçekten ancak etapları geçtikçe zorlamaya başladı zevki…