Home / İGA Online Oyun Oyna / Yeni Need for Speed Oyunu

Yeni Need for Speed Oyunu

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Electronic Arts şirketi, yeni Need for Speed oyununu duyurmaya hazırlanıyor!

Electronic Arts şirketi, yeni Need for Speed oyununu duyurmak için hazırlıklara başladı. Oyunun sosyal medya hesaplarını yeni bir logo ile güncelleyen Electronic Arts, beklenen açıklamayı bu hafta yapabilir.
Electronic Arts, Need for Speed ​​serisinin merakla beklenen yeni oyununu duyurmaya hazırlanıyor. İnternet kullanıcıları Need for Speed sosyal medya hesaplarının yeni bir logo ile güncellendiğini dikkatlerinden kaçırmadı. Beklenen oyun, bu hafta resmiyet kazanacak gibi görünüyor.İlk sızıntılara göre oyunun adı Need For Speed Unbound olacak ve 2 Aralık 2022‘de piyasaya sürülecek. Oyun basınının güvenilir isimlerden biri olan Tom Henderson’un daha önce gösterdiği logo, Electronic Arts tarafından yayınlanan logo ile eşleşiyor.

Bir sene ertelenmişti!

Mevcut bilgilere göre oyunun geçen sene piyasaya sürülmesi gerekiyordu fakat Criterion Games stüdyosunun Battlefield 2042 üzerinde çalışmak zorunda kalması sebebiyle çıkış tarihi tam bir yıl ertelendi.

Yeni Need for Speed’in ekim ayında duyurulacağı ve aralık ayının başlarında yayınlanacağı bilgisi daha önce internete sızmıştı. Oyunun, ekim ayının ilk yarısında tanıtılacağı söyleniyor. EA’nın yaptığı hazırlıklar da zaten bu takvimi doğrular nitelikte görünüyor.

About iga

Check Also

Miles Morales Çıkış Tarihi Belli Oldu

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Merakla beklenen Spider-Man: Miles Morales oyununun PC için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

  1. Tır oyunları oynamayı seviyorum en sevdiklerim arasında sizde güncellemeler haberi için teşekkür ederim.

  2. İyiki bu siteye rastladımda tır oyunlarıyla keyifli vakitler geçirebiliyorum

  3. sureklı bu sıteden oyun oynuyom ve cok ıyı guvenılır bı yer

  4. Tır oyunlarında yeni güncellemeler ile farklı bir boyut kazandı. Çöl simülasyonu olması harika gerçekten ancak etapları geçtikçe zorlamaya başladı zevki…