Home / İGA Online Oyun Oyna / Amazon Electronic Artsı Satın Alacak

Amazon Electronic Artsı Satın Alacak

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Büyük iddia: Amazon, Electronic Arts’ı satın alacağı iddia ediliyor! Detaylar haberin devamında…

Geçtiğimiz günlerde çıkan söylentilere göre Amazon, popüler oyun şirketi Electronic Arts’ı satın alıyor. Oyun sektöründe son günlerde çok fazla satın alım haberi duyulmaya başlandı ve aralarında gerçekten çok büyük satın alımlar var. Son çıkan söylenti ise bunların arasına çok yakında bir büyüğünün daha ekleneceğini yönünde.

Amazon – Electronic Arts

Geçtiğimiz günlerde çıkan haberlere göre Amazon, popüler oyun şirketi olan Electronic Arts’ı satın alacak. Ne yazık ki şu anda netleşmiş bir haber yok fakat Amazon Prime Gaming’te arka arkaya verilen EA oyunlarını göz önünde bulundurursak mantıklı geldiğini söyleyebiliriz. Ayrıca Electronic Arts’ın bir süredir suskun olmasının nedeni de bu olabilir. Tabii yine de bu durumun söylentiden ibaret olduğunu da göz ardı etmemek gerekir. Kaynaklar, eğer yayılan bilgi doğruysa bu satın alımın çok kısa sürede resmi olarak duyurulacağını söylüyor.

Bu söylenti haberin çıkmasından kısa bir süre sonra başka bir kanal da bu haberin yalan olduğunu ve Amazon’un böyle bir teklifte bulunmadığını ifade etti. Eğer haber gerçek ise gerçekten enteresan günlerin bizi beklediğini söylemek mümkün. Eğer yalan haber ise bile Electronic Arts ve Ubisoft’un satın alınma ihtimalinin yine de yüksek olduğunu belirtelim.

About iga

Check Also

Miles Morales Çıkış Tarihi Belli Oldu

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Merakla beklenen Spider-Man: Miles Morales oyununun PC için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

  1. Tır oyunları oynamayı seviyorum en sevdiklerim arasında sizde güncellemeler haberi için teşekkür ederim.

  2. İyiki bu siteye rastladımda tır oyunlarıyla keyifli vakitler geçirebiliyorum

  3. sureklı bu sıteden oyun oynuyom ve cok ıyı guvenılır bı yer

  4. Tır oyunlarında yeni güncellemeler ile farklı bir boyut kazandı. Çöl simülasyonu olması harika gerçekten ancak etapları geçtikçe zorlamaya başladı zevki…