Home / İGA Online Oyun Oyna / James Bond 2025 Yılına Sarkabilir

James Bond 2025 Yılına Sarkabilir

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Hitman yapımcıları tarafından çıkarılacak olan James Bond oyunu 2025 yılına sarkabilir!

Hitman serisinin geliştiricisi IO Interactive, yeni finansal raporla beraber James Bond oyununun 2025’ten önce gelmeyeceğini belirtiyor.

IO Interactive’nin bir mali raporu, geliştirdikleri James Bond oyununun çıkış tarihi için yeni ipuçları sunuyor. Öyle ki şirket yayınladığı yeni raporda – dikkatli oyuncuların aradan seçtiği bazı cümlelerle anlaşıldığı üzere – oyunun 2025 yılından önce piyasaya sürülmeyebileceğinin ipuçlarını verdi. Şirketten uzun süre daha yeni oyun beklenmeyecek gibi görünüyor.

James Bond oyunu 2025 yılından önce gelmeyebilir

Twitter’deki DarkDetective kullanıcısının tespitine göre raporun bir bölümünde IO Interactive önemli ipuçları veriyor. 2023 yılının mart ayında sona erecek mali yılda 450 – 500 milyon Krone (yaklaşık 60-67 milyon dolar) kazanç elde etmeyi hedefleyen şirket, önümüzdeki dönemde bunun düşebileceğini öngörüyor. Yeni oyunların çıkmaması nedeniyle iki yıl boyunca bu gelirin düşebileceğini belirtiyorlar. Aslında burada ortaya çıkıyor ki şirketin 2025 yılına kadar yeni bir oyun çıkarma gibi bir planı yok.

Raporda Hitman 3 hakkında; Bir oyunun piyasaya sürülmesi sayesinde sağlam gelir ve kârlarla birkaç yıl geçirdik, deniliyor.  Devamında ise; Önümüzdeki birkaç sene boyunca FAVÖK ve kârların düşme riski var. Bunun sebebi, sıradaki oyunlar piyasaya çıkmadan önce önümüzdeki uzun üretim süreçleri, deniyor.

Bu açıklamadan anladığımız kadarıyla 2025 finansal yılının sonuna kadar – bu tarih de 31 Mart 2025’e tekabül ediyor- IO Interactive yeni James Bond oyununu karşımıza çıkaramayacak. “Project 007” kod ismiyle geliştirilen oyun, 2020 kasımında kısa bir CGI fragman ile duyurulmuştu.

About iga

Check Also

Miles Morales Çıkış Tarihi Belli Oldu

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Merakla beklenen Spider-Man: Miles Morales oyununun PC için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

  1. Tır oyunları oynamayı seviyorum en sevdiklerim arasında sizde güncellemeler haberi için teşekkür ederim.

  2. İyiki bu siteye rastladımda tır oyunlarıyla keyifli vakitler geçirebiliyorum

  3. sureklı bu sıteden oyun oynuyom ve cok ıyı guvenılır bı yer

  4. Tır oyunlarında yeni güncellemeler ile farklı bir boyut kazandı. Çöl simülasyonu olması harika gerçekten ancak etapları geçtikçe zorlamaya başladı zevki…