Home / İGA Online Oyun Oyna / Eylül Ayının Ücretsiz Oyunları

Eylül Ayının Ücretsiz Oyunları

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Epic Games, Eylül Ayında Ücretsiz Olarak Oynanabilecek İlk Oyunlarını Açıkladı!

Epic Games Store, iki tam oyun ve bir diğeri için DLC paketi de dahil olmak üzere Eylül 2022 için ilk ücretsiz oyun grubunu açıkladı.

Epic Games Store, bazı haftalarda diğerlerinden daha cömert olmakla beraber, kullanıcılara haftalık olarak ücretsiz içerik sunmasıyla kalpleri kazandı. Mağaza, uzun bir süredir haftada yalnızca bir ücretsiz oyun veriyordu ancak son birkaç hafta özellikle yoğun geçti ve bu süreç muhtemelen Eylül 2022’de de devam edecek.

Epic Games Store, 1 Eylül – 8 Eylül haftası için ücretsiz oyunları duyurdu ve iki yeni oyunun yanında ücretsiz bir oyun içeriği de dağıtacağını açıkladı. Önümüzdeki ay, 1 Eylül – 8 Eylül tarihleri ​​arasında Knockout City kozmetikleri, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition ve Submerged: Hidden Depths’ ücretsiz olarak talep edilebilecek.

İşte Ücretsiz Olacak Oyunlar

Epic Games Store’nin ücretsiz oyunları söz konusu olduğunda, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition kesinlikle hizmetin bu yıl gördüğü en yüksek profilli ücretsiz oyunlardan biri. Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition, temel oyun ve lansman sonrası tüm DLC’lerle beraber gelecek, bu nedenle tamamen ücretsiz olması özellikle önemli.

Destiny 2 için Bungie 30th Anniversary Pack, oyunculara Gjallarhorn ve Grasp of Avarice zindanına erişimini sağlayan bir paket. Ring of Pain ise piyasaya sürüldüğü esnada karışık eleştiriler alan rogue-like bir kart oyunu. Ne olursa olsun, Epic Games Store kullanıcıları tarafından tamamen ücretsiz olarak alınabilecek, bu sebeple dijital kitaplığınıza eklemenin bir zararı yok.

  • Destiny 2: Bungie 30th Anniversary Pack – 30 Ağustos’a Kadar
  • Ring of Pain – 1 Eylül’e Kadar
  • Knockout City Armazillo DLC Paketi – 1 Eylül – 8 Eylül Tarihleri Arası
  • Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition – 1 Eylül – 8 Eylül Tarihleri Arası
  • Submerged: Hidden Depths – 1 Eylül – 8 Eylül Tarihleri Arası

About iga

Check Also

Miles Morales Çıkış Tarihi Belli Oldu

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Merakla beklenen Spider-Man: Miles Morales oyununun PC için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

  1. Tır oyunları oynamayı seviyorum en sevdiklerim arasında sizde güncellemeler haberi için teşekkür ederim.

  2. İyiki bu siteye rastladımda tır oyunlarıyla keyifli vakitler geçirebiliyorum

  3. sureklı bu sıteden oyun oynuyom ve cok ıyı guvenılır bı yer

  4. Tır oyunlarında yeni güncellemeler ile farklı bir boyut kazandı. Çöl simülasyonu olması harika gerçekten ancak etapları geçtikçe zorlamaya başladı zevki…