Home / İGA Online Oyun Oyna / GTA 6 Yeni DLC Paketleri Hazırlıyor

GTA 6 Yeni DLC Paketleri Hazırlıyor

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – GTA 6 Hikaye Moduna Özel Olarak Yeni DLC Paketleri Hazırlıyor! Detaylar Yazının Devamında…

Son yılların en çok beklenen oyunu olan Grand Theft Auto 6, yeni sızıntıları ile gündem olmaya devam ediyor. Yeni bir rapora göre oyunun, hikaye moduna özel DLC paketleri olacak.
2013 yılında çıkan Grand Theft Auto V, oyun endüstrisindeki en başarılı oyunlardan biri olmayı başarmıştı. Grand Theft Auto Online’nin desteği ile bu oyun, uzun süre ilgi çekmeye devam etti ancak hayranlar, artık yeni bir GTA oyunu istiyorlar. Oyun hakkındaki iddialar, uzun bir süredir ortalıkta olsa da Rockstar Games’in yeni Grand Teft Auto oyunu üzerinde çalıştığını doğrulaması, GTA 6 ile ilgili heyecanı bir hayli arttırdı. Yeni gelen bir bilgi ise GTA 6’nın hikaye modu hakkında bilgi içeriyor.

DLC Paketleri ile Yeni Şehir ve Hikayeler Görebiliriz

Geçtiğimiz haftalarda; Grand Theft Auto 6’da ana karakterlerden birinin kadın olacağı ve Rockstar’ın, oyunun çıkışından sonra da GTA 6’yı genişletmeye devam edeceği belirtilmişti. Yeni gelen bilgilere göre Rockstar Games, GTA 6 için oldukça kapsamlı bir içerik yol haritası hazırlıyor. İddiaya göre Rockstar Games, oyunun çıkışında en az bir adet tek kişilik DLC hazırlamış olacak.

Ayrıca oyuna gelecek DLC’ler ile yeni haritalara kavuşacağımız da gelen bilgiler arasında. Bu haritaların genelde tam bir şehir içermeyeceği fakat firmanın bazen oyun için tam şehir geliştirilebileceği belirtiliyor. Oyun hakkında gelen bilgiler, oldukça karmaşık bir tablo çiziyor; bu da büyük ihtimalle sızıntıların geçmiş GTA 6 planlarını içerebildiğini belirtiyor. Efsanevi Grand Theft Auto serisinin 6. oyununun, önümüzdeki yıl içerisinde tanıtımının yapılması bekleniyor.

About iga

Check Also

Miles Morales Çıkış Tarihi Belli Oldu

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Merakla beklenen Spider-Man: Miles Morales oyununun PC için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

  1. Tır oyunları oynamayı seviyorum en sevdiklerim arasında sizde güncellemeler haberi için teşekkür ederim.

  2. İyiki bu siteye rastladımda tır oyunlarıyla keyifli vakitler geçirebiliyorum

  3. sureklı bu sıteden oyun oynuyom ve cok ıyı guvenılır bı yer

  4. Tır oyunlarında yeni güncellemeler ile farklı bir boyut kazandı. Çöl simülasyonu olması harika gerçekten ancak etapları geçtikçe zorlamaya başladı zevki…