Home / İGA Online Oyun Oyna / Yeni Bir South Park Oyunu

Yeni Bir South Park Oyunu

İGA Online Oyun Oyna – THQ Nordic isimli video oyun dağıtıcısı müjdeyi verdi: Yeni South Park oyunu geliyor!

THQ Nordic isimli video oyun dağıtıcısı, dün akşam saatlerinde yaptığı dijital sunum sırasında yeni South Park oyunu geliştirdiğini onayladı.

Henüz hakkında hiçbir bilgiye sahip olmasak da THQ Nordic tarafından yeni bir South Park oyunu geliştirildiği onaylandı. Sunumun sonlarında küçük bir teaser eşliğinde oyunun geliştirildiğini oyun severlere duyurdular. Sunumun geri kalanına göre en çok dikkat çeken ve konuşulan bölüm son 15 saniye oldu.

South Park serisine dair son oyunların 2017 ve 2014 yıllarında piyasaya sürüldüğünü göz önünde bulundurursak, oyuncuların karşısına uzun zamandır bir South Park oyunu çıkmıyor. Haliyle 15 saniyelik kısa bir teaser bile bu tarafta oyuncuları heyecanlandırmaya yetti de arttı. Sunum esnasında şirket, South Park Digital Studios tarafından geliştirilen oyunu ufaktan gösterdi. Sunumun hemen ardından, geliştirme aşaması sürmekte olan ve henüz duyurulmamış olan projelerinden birini listeden çıkarttı. Haliyle yakın zamanda THQ Nordic isimli oyun dağıtıcısından, beklenen oyun hakkında daha fazla detay ve duyuru bekleyebiliriz. Henüz oyun hakkında bildiğimiz tek şey, geliştiricinin ismi: South Park Digital Studios olduğu.

About iga

Check Also

Miles Morales Çıkış Tarihi Belli Oldu

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Merakla beklenen Spider-Man: Miles Morales oyununun PC için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

  1. Tır oyunları oynamayı seviyorum en sevdiklerim arasında sizde güncellemeler haberi için teşekkür ederim.

  2. İyiki bu siteye rastladımda tır oyunlarıyla keyifli vakitler geçirebiliyorum

  3. sureklı bu sıteden oyun oynuyom ve cok ıyı guvenılır bı yer

  4. Tır oyunlarında yeni güncellemeler ile farklı bir boyut kazandı. Çöl simülasyonu olması harika gerçekten ancak etapları geçtikçe zorlamaya başladı zevki…