Home / İGA Online Oyun Oyna / Cluckin Bell Restoranı Gerçek Oldu

Cluckin Bell Restoranı Gerçek Oldu

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Grand Theft Auto serisinin meşhur fast food restoranı Cluckin Bell gerçeğe dönüştü!

Grand Theft Auto serisinin pek çok oyununda karşılaşmış olduğumuz Cluckin’ Bell isimli fast-food restoranı, artık gerçek oldu ve GTA hayranı olan birçok oyuncunun yoğun ilgisi ile karşılandı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin pek çok eleştiriye maruz kalan oyun serisi Grand Theft Auto’nun meşhur Cluckin’ Bell isimli fast food restoranı, sanal dünya ile sınırlı kalmadı ve kendine gerçek dünyada da yer buldu. KFC, Popeyes ve Amerika Birleşik Devletleri’nin diğer bazı fast-food markalarının bir parodisi olarak ortaya çıkarılan Cluckin’ Bell adlı fast food restoranı, Comic-Con 2022 esnasında San Diego’da açılışını yaptı.

GTA Hayranı Oyuncular Cluckin’ Bell’i Tıklım Tıklım Doldurdu!

Comic-Con 2022 esnasında San Diego’da açılışını yapan Cluckin’ Bell adlı fast food restoranının 4 günlük sanat performansı için açıldığı düşünülüyor. GTA serisindeki restoran ile neredeyse bire bir aynı olan restoran, yalnızca kısa bir süre için hizmete sunuldu. Restoranın çalışanları da GTA serisindeki çalışanların giydiği üniformaların bire bir aynılarını giydiler. Hatta restoranın ürünleri arasında; tıpkı oyunda olduğu gibi Sprite markasının parodisi olarak yapılmış olan Sprunk marka içecek bile vardı.

Ayrıca restoranın içinde yer alan ve üzerinde GTA 5 karakteri Trevor Philips’in fotoğrafının yer aldığı posterde; Trevor’a satış yapılmayacağı yazıyordu. Ziyaret edenlere adeta GTA oyununun içindeymiş hissi yaşatan restoran, 24 Temmuz 2022 Pazar gününe kadar hizmet verdi. Restoranın oyunun geliştiricisi olan Rockstar Games ile ilişkisinin olup olmadığı henüz bilinmiyor.

About iga

Check Also

Miles Morales Çıkış Tarihi Belli Oldu

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Merakla beklenen Spider-Man: Miles Morales oyununun PC için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

  1. Tır oyunları oynamayı seviyorum en sevdiklerim arasında sizde güncellemeler haberi için teşekkür ederim.

  2. İyiki bu siteye rastladımda tır oyunlarıyla keyifli vakitler geçirebiliyorum

  3. sureklı bu sıteden oyun oynuyom ve cok ıyı guvenılır bı yer

  4. Tır oyunlarında yeni güncellemeler ile farklı bir boyut kazandı. Çöl simülasyonu olması harika gerçekten ancak etapları geçtikçe zorlamaya başladı zevki…