Home / İGA Online Oyun Oyna / Assassins Creed Aztekler Döneminde

Assassins Creed Aztekler Döneminde

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Söylentilere göre yeni Assassin’s Creed oyunu, Aztekler döneminde geçebilir!

Bazı söylentiler işaret ediyor ki yeni çıkacak olan Assassin’s Creed oyunu, Aztek İmparatorluğu döneminde geçebilir. Önce Antik Mısır, sonra Vikingler, şimdi de Aztekler…

Assassin’s Creed serisi bizi Antik Mısır, Vikingler, Viktorya döneminin Londra’sı gibi farklı yerlere götürdü ve Animus ile tarihte çeşitli yolculuklar gerçekleştirdik. Şimdi gelen bir söylentiye göre ise yeni çıkacak olan Assassin’s Creed oyunu Aztek İmparatorluğu döneminde geçecek gibi görünüyor. Doğruyu söylemek gerekirse kulağa ilgi çekici geliyor.

Sıradaki Assassin’s Creed oyunu ile Aztek İmparatorluğu çağına dönebiliriz!

Animus ile tarihin belirli çağlarına yolculuk yaptığımız ve bu çağların hepsini de oradaymışçasına bize yaşatan Assassin’s Creed serisinin yeni oyununun, Aztek İmparatorluğu döneminde geçeceği söyleniyor.

Aslında bunu daha önce Assassin’s Creed oyunlarında neden görmedik, orası da ayrı bir ilginçlik. Aztek İmparatorluğu, tarihte iz bırakmış büyük imparatorluklardan biri ve yeni oyun, eğer bu dönemi konu alırsa bizi çok farklı içeriklerin beklediği de aşikar. Tabii ki en nihayetinde gelecek olan oyun, Assassin’s Creed serisine ait olduğundan, teknik olarak bizi nelerin karşılayabileceği de hepimizin malumu.

Ancak 14, 15 ve 16. yüzyıllarda Orta Meksika’da yaşayan Aztekler, diğer kültürlere kıyasla bilim ve matematik alanlarında oldukça ileride olduklarından, bizi yeni bir tarihi dokunun karşılayacağını söylemek mümkün. Eğer oyun bu dönemi konu alırsa birçok tapınak ile karşılaşacağız. Tabi bu bir söylenti olduğundan hemen kabullenmemek gerekiyor. Çünkü başka söylentiler de farklı şeyler söylüyor. Mesela bazı sızıntılar da bu yıl gelecek en az bir Assassin’s Creed oyununun Bağdat’ta geçeceğini ancak bu oyunun küçük bir macera oyunu olacağını ve serinin köklerine ineceğini iddia ediyor.

About iga

Check Also

Miles Morales Çıkış Tarihi Belli Oldu

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Merakla beklenen Spider-Man: Miles Morales oyununun PC için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

  1. Tır oyunları oynamayı seviyorum en sevdiklerim arasında sizde güncellemeler haberi için teşekkür ederim.

  2. İyiki bu siteye rastladımda tır oyunlarıyla keyifli vakitler geçirebiliyorum

  3. sureklı bu sıteden oyun oynuyom ve cok ıyı guvenılır bı yer

  4. Tır oyunlarında yeni güncellemeler ile farklı bir boyut kazandı. Çöl simülasyonu olması harika gerçekten ancak etapları geçtikçe zorlamaya başladı zevki…