Home / İGA Online Oyun Oyna / İGA Online Oyun Oyna Oyun Tavsiyesi

İGA Online Oyun Oyna Oyun Tavsiyesi

İGA Online Oyun Oyna Oyun Tavsiyesi – Steampunk Atmosferini Sonuna kadar Yaşamak İsteyenlere: BioShock Infinite

Yaz aylarının da gelmesiyle birlikte birçoğumuz oyun arayışına içine girmeye başladık. Oynayacak binlerce oyun bulunmasına rağmen kimi zaman bir oyun seçmek bizleri zorlayabiliyor. Bu içeriğimizde hemen hemen her türden bazı oyunlara yer verdiğimiz oyun önerileri listemize hep birlikte yakından bir göz atıyoruz.

Binlerce oyun içerisinden başına oturup oynayacağımız bir oyun seçmek bazen çok zor olabiliyor. Bir de oyunlar “bir nebze pahalı” olunca bu durum daha da içinden çıkılmaz bir hal alıyor fakat hiç endişe etmenize gerek yok. Bu içeriğimizde sizler için çok seveceğiniz, başından kalkamayacağınız bir oyun tavsiyemiz olacak.

Bu düzenlediğimiz listemizde The Witcher 3, GTA V, Red Dead Redemption 2 veya CS:GO gibi türünün efsane olmuş oyunları yerine duymuş, fakat henüz oynamamış olma ihtimalinizin olduğu bir oyuna yer verdik. Hazırsanız hep birlikte size önerdiğimiz oyuna yakından bakalım.

Steampunk Atmosferini Sonuna kadar Yaşamak İsteyenlere: BioShock Infinite

  • Tür: FPS, Aksiyon
  • Platformlar: PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PC, Mac, Nintendo Switch
  • Çıkış tarihi: 2013
  • Geliştirici: Irrational Games
  • Metacritic: 94

BioShock serisi, Steampunk havası taşıyan ve atmosferi ile büyüleyen üç adet FPS oyunundan (DLC’ler dahil değil) meydana gelmekte. BioShock Infinite ise bu serinin incisi diyebiliriz. Her ne kadar önce ilk BioShock oyununun oynaması gerektiği söylense de seriye direkt olarak Infinite ile de başlayabilirsiniz. BioShock Infinite, 1912 yılında kurgusal bir Amerikan şehri olan Columbia’da geçiyor. Fakat bu 1912 yılı hiç de bildiğimiz gibi değil. Alternatif bir tarihin işlendiği bu oyunda, Steampunk atmosferi ile bezeli Columbia şehrinde Booker DeWitt olarak Elizabeth’in peşine düşüyoruz. Şimdiden oynayacak olanlara keyifli oyunlar!

About iga

Check Also

Miles Morales Çıkış Tarihi Belli Oldu

İGA Online Oyun Oyna Oyun Haberleri – Merakla beklenen Spider-Man: Miles Morales oyununun PC için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

  1. Tır oyunları oynamayı seviyorum en sevdiklerim arasında sizde güncellemeler haberi için teşekkür ederim.

  2. İyiki bu siteye rastladımda tır oyunlarıyla keyifli vakitler geçirebiliyorum

  3. sureklı bu sıteden oyun oynuyom ve cok ıyı guvenılır bı yer

  4. Tır oyunlarında yeni güncellemeler ile farklı bir boyut kazandı. Çöl simülasyonu olması harika gerçekten ancak etapları geçtikçe zorlamaya başladı zevki…